Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: View mode
he: מצב תצוגה
