Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
