Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Default
pt: Padrão

en: Fields
pt: Campos

en: View mode
pt: Modo de exibição
