Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
