Inline Messages (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Include
ca: Incloure

en: Exclude
ca: Exclou

en: Site
ca: Lloc

en: Duration
ca: Durada

en: Offset
ca: Desplaçament
