Inline Messages (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Site
fa: سایت

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Duration
fa: مدت

en: Offset
fa: جابجایی
