Inline Messages (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Site
gl: Sitio

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Duration
gl: Duración

en: Offset
gl: Desprazamento
