Inline Messages (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Site
ro: Sit

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Duration
ro: Durată

en: Offset
ro: Decalaj
