Inline Messages (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Site
ru: Сайт

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Offset
ru: Пропустить

en: Custom settings
ru: Пользовательские настройки
