Inline Messages (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Include
ta: உள்ளிணை

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Site
ta: தளம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி
