Inline Messages (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Duration
tr: Süre

en: Offset
tr: Başlangıç değeri
