Inline Messages (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Site
az: Sayt

en: Duration
az: Müddət

en: Offset
az: Ofset
