Inline Messages (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Display Settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Include
de: Einschließen

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Site
de: Website

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Duration
de: Dauer

en: Offset
de: Versatz

en: Custom settings
de: Benutzerdefinierte Einstellungen

en: Configure !module
de: !module konfigurieren
