Inline Messages (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Display Settings
es: Opciones de presentación

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Site
es: Sitio

en: General Settings
es: Configuración General

en: Duration
es: Duración

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Custom settings
es: Opciones personalizadas
