Inline Messages (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Site
he: אתר

en: Duration
he: משך

en: Offset
he: היסט
