Inline Messages (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: Site
id: Situs

en: Duration
id: Durasi

en: Offset
id: Letak
