Inline Messages (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Site
it: Sito

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Duration
it: Durata

en: Offset
it: Scostamento

en: Custom settings
it: Impostazioni personalizzate
