Inline Messages (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Site
ja: サイト

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Duration
ja: 期間

en: Offset
ja: オフセット

en: Custom settings
ja: カスタム設定
