Inline Messages (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: Include
no: Inkluder

en: Exclude
no: Ekskluder

en: Site
no: Nettsted

en: Duration
no: Varighet

en: Offset
no: Forskyving
