Inline Messages (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Display Settings
pt: Exibir Definições

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Site
pt: Sítio

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Duration
pt: Duração

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Custom settings
pt: Configurações personalizadas
