Inline Messages (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Site
uk: Сайт

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Duration
uk: Тривалість

en: Offset
uk: Зміщення

en: Custom settings
uk: Власні налаштування
