Inline Manual (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Topics
gu: વિષયો
