InlineManual (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Topics
nn: Emner
