InlineManual (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Topics
sl: Tematike

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
