InlineManual (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Topics
sq: Argumentë

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
