Inline Manual (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Settings
nl: Instellingen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: of
nl: van

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Edit permissions
nl: Toegangsrechten bewerken
