InlineManual (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: enabled
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: disabled
vi: tắt

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Save permissions
vi: Lưu các quyền

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: of
vi: trên

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
vi: Cảnh báo: Chỉ cấp quyền này cho các vai trò đáng tin; quyền này ảnh hưởng lớn tới sự bảo mật của hệ thống.
