InlineManual (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
