Inline Manual (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: remove
oc: suprimir

en: Refresh
oc: Refresca

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: of
oc: sus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
