Inline Manual (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Refresh
os: Сног кæн
