Inline Manual (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: remove
pl: usuń

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Topics
pl: Tematy

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: of
pl: z

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Widget title
pl: Tytuł kontrolki

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: End tour
pl: Zakończ wycieczkę
