InlineManual (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: remove
eu: ezabatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Topics
eu: Gaiak

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
