Inline Manual (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
