InlineManual (7.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය
