Inline Manual (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: remove
uk: видалити

en: Refresh
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Topics
uk: Теми

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: of
uk: з

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: Widget title
uk: Заголовок віджета

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження

en: Powered by
uk: Побудовано на

en: End tour
uk: Кінець туру

en: Next &raquo;
uk: Вперед »
