Inline Manual (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: remove
ar: إزالة

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: Topics
ar: المناقشات

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
