InlineManual (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Setingar

en: Updated
is: Dagført

en: Topics
is: Evni

en: Save permissions
is: Goym rættindi

en: edit permissions
is: broyt rættindi
