InlineManual (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
