InlineManual (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Updated
ast: Anováu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Topic
ast: Asuntu
