Inline Manual (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: enabled
ja: 有効

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: disabled
ja: 無効

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: remove
ja: 除去

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Updated
ja: 更新

en: Topics
ja: トピック

en: Topic
ja: トピック

en: Save permissions
ja: 権限の保存

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: of
ja: の

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。

en: Edit permissions
ja: 権限の編集

en: End tour
ja: ツアーを終える
