Inline Manual (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: remove
cs: odstranit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: of
cs: z

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění

en: End tour
cs: Dokončit prohlídku
