Inline Manual (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: remove
ro: elimină

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Topics
ro: Subiecte

en: Topic
ro: Subiect

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: of
ro: din

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.

en: Edit permissions
ro: Editează permisiuni

en: End tour
ro: Finalizați tur
