Inline Manual (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Updated
cy: Newidwyd

en: End
cy: Diwedd

en: Position
cy: Lleoliad

en: Topics
cy: Testunau

en: Topic
cy: Testun

en: Save permissions
cy: Cadw hawliau

en: edit permissions
cy: golygu hawliau
