Inline Manual (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: remove
is: fjarlægja

en: Updated
is: Uppfært

en: End
is: Lýkur

en: Position
is: Staðsetning

en: Topics
is: Umræða

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Save permissions
is: Vista réttindi

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
