Inline Manual (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့
