Inline Manual (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Topics
se: Fáttát
