Inline Manual (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Position
am: ቦታ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ

en: edit permissions
am: ፈቃዶችን አርትእ
