Inline Manual (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: remove
be: выдаленне

en: Updated
be: Абноўлена

en: Configuration
be: Налады

en: Topics
be: Тэмы

en: Topic
be: Тэма

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
