Inline Manual (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: remove
bg: Премахване

en: Updated
bg: Обновено

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Topics
bg: Теми

en: Topic
bg: Тема

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: edit permissions
bg: редактирай права
