Inline Manual (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
